Alternate Text Жаналықтар

"Таза Қазақстан"

Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың тапсырмасына сәйкес қолға алынған "Таза Қазақстан" республикалық экологиялық акциясы аясында «Таза өлке» апталығы өтті. Оқушылар мен студенттер мекеменің маңайына тазалық жұмыстарын жүргізді. ​

"Киелі мекен"

"Киелі мекен" акциясы аясында киелі Қайналы, "Шинет ата" тұмасының айналасына мекеме оқушылары мен студенттері тазалық жұмыстарын атқарды

Түсіндірме жұмыстар

"Марқакөл ауылының мектеп-интернат-колледжі" КММ-нің педагогтеріне "Педагог мәртебесі туралы" Заң аясында түсіндірме жұмыстары жүргізілді

Жаңалық 2

"Оқуға құштар колледж"жобасы аясында кітапханада "Тәлімгер не оқиды?" тақырыбында акция өткізілді. Акция мақсаты: студенттерді кітап оқуға назарларын аудару,қызығушылықтарын арттыру.

Жаңалық-1

Интернет алаяқтық қазіргі қоғамның ең өзекті мәселесіне айналуда. Бүгінгі таңда "What's App" желісі арқылыда алаяқтар арам ойын іске асыруға көшті. Осы орайда мекеме қызметкерлерімен жиналыс өткізілді.

Новость 3

Наш сайт – это электронный портал, посещая который, вы всегда будете в курсе происходящего, сможете учитывать планируемую работу, воспользуетесь советами и рекомендациями, будете принимать личное участие в наиболее значимых мероприятиях...

05.08.2021

Alternate Text Басқа ресурстар